TALAS VRUĆINE U ITALIJI: 10 gradova u “crvenom”

TOPLOTNI talas sa severa Afrike danas je u Italiju doneo temperature do 40 stepeni, a deset gradova označeno je crvenom bojom koja je upozorenje na izuzetno visoke temperature.

ТАЛАС ВРУЋИНЕ У ИТАЛИЈИ: 10 градова у “црвеном”

Foto: Tanjug/AP

Prema biltenu Ministarstva zdravlja Italije, alarm se aktivira u Rimu, Bolonji, Torinu, Firenci, Kampobasu, Peskari, kao i u gradovima Rijeti, Frozinone, Bolcano i Peruđa.

Kako je navedeno, oluja i grmljavine očekuju se naredne nedelje u centralnom delu Italije.

Foto: Tanjug/AP

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NAKON PRESTANKA RADA NA RTS-U: Oglasila se Kosjerina, evo gde se nalazi (FOTO)