U prvom krugu razgovora delegacija SAD i Irana u Švajcarskoj nije bilo pregovora o iranskom nuklearnom programu, već je fokus bio na memorandum o razumevanju od 14 tačaka, uz poseban akcenat na situaciju u Libanu, prenela je iranska državna televizija IRIB.

Komentari (0)