IRANSKI predsednik, Masud Pezeškijan, oglasio se na društvenoj mreži "Iks" povodom potpisivanja Memoranduma o razumevanju između SAD i Irana o prekidu rata i uvodu u period koji bi mogao da bude krunisan potpisivanjem konačnog mirovnog sporazuma u naredna dva meseca.

Komentari (0)