IRANSKI predsednik Masud Pezeškijan potvrdio je danas da će Iran i Sjedinjene Američke Države potpisati memorandom o razumevanju u petak, ali nije precizirao tačnu lokaciju potpisivanja memoranduma, prenosi agencija Mehr.

Komentari (0)