FLAJDUBAI BEZ LETOVA ZA IZRAEL: Nema polazaka do 30.aprila
AVIO kompanija Flajdubai, sa sedištem u Dubaiju, obustavlja sve letove do i od aerodroma Ben Gurion u Tel Avivu do 30. aprila, zbog rata sa Iranom i eskalacije bezbednosne situacije u regionu Bliskog istoka, prenosi Tajms of Izrael.
Foto: Iks Printksrin
Flajdubai se pridružio mnogim stranim avio-kompanijama koje su otkazale letove do i iz Izraela u narednim nedeljama, nakon što je vazdušni prostor te zemlje zatvoren 28. februara, od početka napada na Iran. Ta avio-kompanija je prošle nedelje organizovala direktne letove za povratak Izraelaca iz Dubaija, na aerodrom Ben Gurion.
Preporučujemo
Zelenski potvrdio: Ukrajina spremna za sledeću rundu pregovora u trilateralnom formatu
03. 05. 2026. u 21:19
Fico nepokolebljiv: Slovačka neće učestvovati u novim kreditima EU za Ukrajinu
03. 05. 2026. u 20:28
"Iranski predlog je neprihvatljiv" Tramp jasan: Izrael ne bi postojao bez mene i Bibija
03. 05. 2026. u 20:28
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)