HOĆE LI BITI RADIOLOŠKIH POSLEDICA? Međunarodna agencija za atomsku energiju: Oštećeni objekti za obogaćivanje uranijuma u Iranu
Međunarodna agencija za atomsku energiju (AIEA) sa sedištem u Beču potvrdila je nedavna oštećenja na ulaznim objektima podzemnog postrojenja za obogaćivanje goriva u Natanzu, u Iranu.
Foto AP
Do ovog zaključka došlo se nakon izraelsko-američkih vazdušnih napada.
Ipak, AIEA uverava da nisu očekivane nikakve radiološke posledice.
Takođe je istaknuto da nije detektovan nikakav dodatni uticaj na samom postrojenju.
Ovaj centar je već bio teško oštećen tokom sukoba u junu.
Preporučujemo
"To će biti početak kraja EU!" Fico upozorava Evropu - Ovo bi bila kardinalna greška
18. 04. 2026. u 16:17
Rusija ojačala vazdušnu silu: Novi moćni lovci ušli u borbenu flotu (VIDEO)
18. 04. 2026. u 16:05
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)