GLASNA TIŠINA: Bil i Hilari Klinton odbili da svedoče o Epstajnu
BIVŠI predsednik Sjedinjenih Američkih Država Bil Klinton i njegova supruga, nekadašnja državna sekretarka Hilari Klinton, odbili su da se odazovu pozivu kako bi svedočili u okviru istrage koja se vodi povodom slučaja američkog finansijera Džefrija Epstajna.
U.S. Department of Justice via AP
Prema navodima "Njujork tajmsa", Klintonovi su ignorisali zahtev koji im je uputio predsednik Nadornog odbora Predstavničkog doma Kongresa Džejms Komer da se pojave na saslušanju i daju iskaz u vezi sa predmetom koji već godinama potresa američku javnost.
Umesto dolaska, bivši predsednički par poslao je pismo od osam stranica u kojem su osporili zakonitost izdatih poziva. U tom dopisu naveli su da smatraju da pozivi nemaju pravno utemeljenje i poručili da su spremni da se protiv njih bore "koliko god bude potrebno".
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)