POSLANIK VRHOVNE RADE: Hoće li Jermak na front poneti neispravan pancir ili zlatni toalet?
29. 11. 2025. u 15:33
POSLANIK Vrhovne rade Aleksandar Dubinski, koji se nalazi u pritvoru pod optužbom za državnu izdaju, ismejao je razrešenog šefa kabineta Vladimira Zelenskog Andreja Jermaka, koji je najavio kako namerava da ode na front, i zapitao se da li će on sa sobom poneti neispravan pancir i zlatan toalet, prenose RIA Novosti.
Povezane vesti
SKANDAL - "HVALA BOGU,JOŠ SAM ŽIVA" Svedočenje bivše sekretarke Zelenskog potresa Ukrajinu: "Jermak je veoma opasan,sabotirao je predsednika"
"SADA, dok ovo govorim, plašim se. Razumem da mi sada niko neće verovati, ali se svaki dan molim Bogu. Hvala što sam živa, jer je Andrij Jermak veoma opasan čovek."
03. 12. 2025. u 21:39
UKRAJINSKI POSLANIK: Graničarima je naređeno da ne dozvole Jermaku da napusti zemlju
DRŽAVNA granična služba dobila je naređenje da ne dozvoli bivšem šefu predsedničke kancelarije Andreju Jermaku da napusti zemlju.
01. 12. 2025. u 17:00
Potez očajnika i najjednostavniji izbor Zelenskog - birao je sebe
"OČAJNIČKA reakcija na nepodnošljiv pritisak".
29. 11. 2025. u 09:01
KO JE JERMAK? Biografija desne ruke Zelenskog: Psovao Putinovog čoveka, Tramp ga ne miriše - kriv za "klanicu u Bahmutu" i hiljade mrtvih
DOK je predsednik Volodimir Zelenski "lice rata" u Ukrajini, njegov donedavni šef kabineta Andrej Jermak sve više je bio u centru pažnje kao najmoćniji čovek Kijeva. Nekadašnji filmski producent, a do danas glavni politički operativac, Jermak je postao i predmet sve žešćih kritika, koje ga vide kao simbol rastućeg autoritarizma.
28. 11. 2025. u 18:23
IZGUBIO POVERENJE NARODA I VOJSKE Surova britanska poruka Zelenskom: Ili Jermak pada, ili...
DA bi opstao na vlasti, Vladimir Zelenski mora da otpusti šefa kabineta Andreja Jermaka i okrene se "talentovanim modernizatorima", poručilo je uredništvo britanskog "Fajnenšel tajmsa".
21. 11. 2025. u 07:10
Najnovije iz rubrike
TRAMP OSNOVAO ODBOR ZA MIR: Članstvo košta milijardu evra!
DONALD Tramp u Davosu drži ceremoniju potpisivanja takozvane inicijative Odbor za mir, za koju kaže da bi "mogla" da zameni UN.
22. 01. 2026. u 11:43
TRAMP U DAVOSU IZNEO VIŠE NETAČNIH TVRDNJI? Mediji: Evo koje činjenice su sporne u njegovom govoru
U JEDNOM opširnom i slobodnijem govoru pred svetskim liderima na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, predsednik SAD Donald Tramp izneo je niz tvrdnji o geopolitici, bezbednosti, energetici i investicijama, od kojih su mnoge osporene ili netačne, pokazuje analiza Bi-bi-si Verifaj.
22. 01. 2026. u 11:32
ZELENSKI STIGAO U ŠVAJCARSKU: Evo kad će se sastati sa Trampom
PREDSEDNIK Ukrajine Vladimir Zelenski doputovao je u Švajcarsku kako bi učestvovao na Svetskom ekonomskom forumu i sastao se sa predsednikom SAD Donaldom Trampom, izjavio je portparol ukrajinskog predsednika Sergej Nikiforov.
22. 01. 2026. u 11:09
"PUTIN I ABAS RAZGOVARAĆE O DODELI MILIJARDE DOLARA IZ ZAMRZNUTE RUSKE IMOVINE Peskov: Rusija uvek bila veliki prijatelj Palestine"
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovaraće sa palestinskim predsednikom Mahmudom Abasom o raspodeli milijarde dolara iz zamrznute ruske imovine u humanitarne svrhe, u okviru Odbora za mir, saopštio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
22. 01. 2026. u 10:51
"ULAZIMO U SVET VELIKIH SILA" Merc iz Davosa: Svet u kome je važna samo moć je opasno mesto
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc izjavio je danas da nikada ne smemo da zaboravimo da je svet u kojem je važna samo moć opasno mesto.
22. 01. 2026. u 10:30
Komentari (0)