"SPREMAN SAM DA PREUZMEM TRAMPOVO MESTO AKO MU SE NEŠTO DESI": Oglasio je Vens nakon spekulacija o smrti američkog predsednika
30. 08. 2025. u 12:41
POTPREDSEDNIK SAD Džej Di Vens izjavio je da je spreman da preuzme predsedničku dužnost "ako se, ne daj Bože, dogodi nekakva strašna tragedija Donaldu Trampu", preneli su danas američki mediji.
Povezane vesti
VENS O NUKLEARNIM PROBAMA: Treba proveriti da li sve funkcioniše
IZJAVA predsednika SAD Donalda Trampa o nuklearnim probama odnosi se na proveru funkcija američkog nuklearnog arsenala, rekao je američki potpredsednik Džej Di Vens.
30. 10. 2025. u 20:41
Najnovije iz rubrike
AMERIČKA POLITIKA U AFRICI: Od skandaloznih stvari do planova za uspostavljanje vojnih baza (MAPA)
AMERIČKA politika u Africi 2025. godine može se sumirati u dve reči: „skandalozni trikovi“ i „pseudo-mir“.
07. 01. 2026. u 17:00
"NIJE JEDINI KOJI SMO DANAS ZAPLENILI": Ovako je izgledao momenat kada su Trampove snage upale na ruski tanker
AMERIČKE snage su, osim tankera Marinera, koji je plovio pod ruskom zastavom, danas zaplenile još jedan tanker, a objavljeni su i snimci trenutka upada američkih snaga na tankere.
07. 01. 2026. u 16:05
TREĆI LET ZA 24 SATA: Ruska vojska hitno evakuiše osoblje iz ambasade u Izraelu?
RUSKA vojska hitno evakuiše osoblje ruske ambasade u Izraelu, zajedno sa članovima njihovih porodica, i vraća ih u Rusiju, javlja kanal "Daily Iran News" na Iksu.
07. 01. 2026. u 15:56
ALEP PONOVO U PLAMENU: Izbili žestoki sukobi između sirijske vojske i Kurda (FOTO/VIDEO)
SIRIJSKA vojska i kurdske Sirijske demokratske snage (SDF) sukobile su se u najvećem gradu Alepu. Doš,lo je do teške razmene vatre, a civili pokušavaju da napuste područje.
07. 01. 2026. u 15:45
POČEO JE OTVOREN RAT U IRANU: Osvanula "Trampova ulica", pobunjenici povukli šok potez protiv vlasti
MASOVNI protesti u Iranu, koji traju više od deset dana, poprimili su obeležja otvorenog protivvladinog ustanka. Prema navodima iranskih lokalnih izvora i objavama na društvenim mrežama, demonstranti su u gradu Abdananu uklonili postojeći naziv ulice i zamenili ga imenom Donalda Trampa, što se tumači kao simboličan čin otvorenog prkosa vlastima u Teheranu.
07. 01. 2026. u 15:32
Komentari (0)