RUSKI MEDIJI Su-34 nadmudrio američki Patriot u Ukrajini: Razbijen mit o oružju NATO

16. 08. 2025. u 15:34
JOŠ jedan mit o „svemoći” američkog oružja, odnosno najmodernije vojne tehnologije NATO-a, prema tvrdnjama ruskih izvora, doživeo je krah.
Povezane vesti

PENTAGON TVRDI: Ukrajinski PVO sistemi „Patriot“ imaju problema sa presretanjem novih ruskih raketa
UKRAJINSKI sistemi Patriot sve teže presreću unapređene ruske balističke rakete koje izvode složene manevre i probijaju najmoderniju zapadnu PVO odbranu.
16. 08. 2025. u 20:11

PATRIOT NEMOĆAN Ruski sistem „Kometa-M24“ menja rat: Rakete i bombe nezaustavljivo pogađaju ciljeve (VIDEO)
MOSKVA uvodi novu tehnologiju koja čini ukrajinski elektronski rat beskorisnim dok ruski udari obaraju sve rekorde — EU u očaju, Patriot sistemi potpuno nadigrani.
12. 07. 2025. u 20:11

MOSKVA PARALIŠE UKRAJINSKI PVO I RAKETNI POTENCIJAL: Uništeni sistemi Patriot i HIMARS u današnjim udarima
RUSKE oružane snage izvele su 1. septembra 2025. seriju koordinisanih udara velikih razmera na vojnu infrastrukturu Ukrajine, gađajući preko 150 ciljeva duž linije fronta i u dubini teritorije Ukrajine.
01. 09. 2025. u 17:33

OVE DRŽAVE MOGLE BI DA POŠALJU PATRIOTE KIJEVU: Evo kada će biti održan sastanak zemalja koje poseduju američki PVO sistem
SASTANAK zemalja koje poseduju sisteme protivvazdušne odbrane Patriot, usmeren na pronalaženje dodatnih baterija ovih sistema za Ukrajinu, mogao bi se održati sledeće nedelje, u sredu, 23. jula.
16. 07. 2025. u 22:15

KOLIKO PATRIOTA IDE U EVROPU, A KOLIKO KIJEVU? Šta je Tramp prodao: Nemačka i druge zemlje spremne za „eskalaciju“ rata u Ukrajini
SEDAMNAEST sistema protivvazdušne odbrane „Patriot“ se priprema za isporuku u Evropu. Neki od njih biće prebačeni u Ukrajinu.
14. 07. 2025. u 22:22
Najnovije iz rubrike

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

"TO JE PLAĆALA HILARI KLINTON!" Trampov sin otkriva: "Neprijatelji pokušali da rasture Donaldov i Melanijin brak"
SIN američkog predsednika Erik Tramp tvrdi da su politički neprijatelji njegovog oca pokušali da razbiju njegov brak sa prvom damom SAD Melanijom Tramp.
02. 10. 2025. u 08:34

BRISELSKI MEDIJI O SAMITU U KOPENHAGENU: Hladan tuš za Fon der Lajen i Koštu, ništa od bilo kakvog odgovora na "rusku agresiju"
SAMIT lidera Evropske unije u Kopenhagenu pokazao je da inicijative predsednice Evropske komisije Ursule fon der Lajen i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte nisu naišle na podršku. Diskusija o odgovoru na "rusku agresiju" završena je bez jasnog konsenzusa oko konkretnih mera, piše briselski Politiko.
02. 10. 2025. u 08:13

VELIKA ODLUKA AMERIKE: Kijevu omogućeno da gađa ruske objekte, stižu i moćne rakete dometa 2.500 km?
SJEDINjENE Američke Države odobrile su pružanje obaveštajnih podataka Ukrajini za planiranje napada raketama dugog dometa na energetske ciljeve u Rusiji, objavio je "Volstrit džornal" (WSJ), pozivajući se na američke zvaničnike.
02. 10. 2025. u 07:24

AMERIKA U VELIKOM PROBLEMU Ovo niko nije pretpostavio da će se dogoditi: Nema više raketa, naložena hitna proizvodnja
SJEDINjENE Američke Države suočavaju se sa problemom koji do pre nekoliko godina niko nije ozbiljno razmatrao – nedostatkom raketa i ključne municije za potencijalni sukob sa Kinom.
02. 10. 2025. u 07:00
Komentari (0)