NAPAD U PROSTORIJAMA KOMUNALNE FIRME U BAVARSKOJ: Četvoro ljudi izbodeno nožem
ČETIRI osobe, izbodene su nožem u prostorijama jedne kompanije u mestu Melrihštat, u Nemačkoj, objavio je Bild. Po informacijama lokalnih medija, napad se dogodio u prostorijama komunalnog preduzeća "Uberlandverke". Policija je potvrdila da je osumnjičeni muškarac uhapšen neposredno nakon incidenta, a službe hitne pomoći, brzo su intervenisale.
Foto: Epa
Kako prenosi Bild, jedna od povređenih osoba, podlegla je povredama, dok su ostale tri zadobile, teške telesne povrede. Motiv napada još nije poznat, a policija je pokrenula istragu.
Melrihštat se nalazi u okrugu Ren-Grabfeld, na severu najjužnije pokrajine Bavarske. Vlasti su pozvale građane na smirenost i navele da više nema neposredne opasnosti.
SVE JE ZAVRŠENO, RAKETA "OREŠNIK" STIŽE U OVU ZEMLjU: "Nikome ne pretimo, ovo je odgovor na eskalaciju u regionu"
RUSKI raketni sistem "Orešnik" biće stavljen u borbenu gotovost u Belorusiji u decembru ove godine, saopštila je portparolka predsednika Belorusije Aleksandra Lukašenka, Natalija Ejsmont.
28. 10. 2025. u 19:57
VUČIĆ O PORUCI IZ AMERIKE I NIS-U: E baš vam hvala, dragi partneri, poruku smo razumeli odavno
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić govorio je o pritiscima Sjedinjenih Američkih Država na Srbiju da se u potpunosti eliminiše rusko većinsko vlasništvo u Naftnoj industriji Srbije (NIS).
28. 10. 2025. u 18:18
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)