STARI ŠMEKER: Lavrov se gospodski našalio sa studentima i profesorima
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov, tokom govora nastavnicima i studentima filijala ruskih univerziteta u Jermeniji, našalio se se prisutnima.

Foto: EPA
O tome pišu RIA Novosti.
Moderator događaja je napomenuo da pre postavljanja pitanja treba navesti mesto rada ili studija i svoju specijalnost.
- Nema potrebe da navodite svoj bračni status. Nema potrebe da gubite vreme, postavljajte pitanja - našalio se Lavrov.
Preporučujemo

SANKCIJE, SUKOBI, PRIVILEGIJE: Zaharova optužuje EU birokrate za licemerje
21. 05. 2025. u 17:03

LAVROV U JEREVANU: Rusija zainteresovana za aktivno učešće Jermenije u ODKB-u
21. 05. 2025. u 16:23

"PODSEĆAMO POLICIJU, OSTALO JE JOŠ 48 SATI" Šešelj će sa srpskim četnicima organizovati uklanjanje barikada u Zemunu
SRPSKA radikalna stranka (SRS) podseća nadležne da je ostalo još 48 sati do ispunjenja roka koji su dali policiji da oslobodi centar Zemuna od blokadera koji blokadama obeležavaju granice Nezavisne države Hrvatske.
07. 07. 2025. u 16:38

SKANDAL! PLENKOVIĆ O USTAŠKOM KONCERTU TOMPSONA: "Ponosni smo, jedino on može da okupi pola miliona"
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković održao je konferenciju za medije nakon sednice Predsedništva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ). Glavna tema bila je koncert Marka Perkovića Tompsona na Hipodromu i ustaška ikonografija koja se tamo mogla videti, ali i čuti.
07. 07. 2025. u 18:33

"TO JE SRAMOTA ZA NAŠU ZEMLjU" Oštra poruka iz Slovenije povodom Tompsonovog koncerta: "Ustaše su mučile i klale"
SLOVENAČKA stranka Levica oštro je kritikovala prisustvo Janeza Janše na koncertu hrvatskog pevača Marka Perkovića Tompsona, koji veliča ustaštvo, porukom da je to sramota za Sloveniju.
07. 07. 2025. u 20:35
Komentari (0)