MINISTAR SPOLJNIH POSLOVA OVE MOĆNE ZEMLJE DOPUTOVAO U MOSKVU: Preneće važnu poruku predsedniku Putinu
MINISTAR spoljnih poslova Abas Arakči doputovao je u Moskvu na poziv svog ruskog kolege Sergeja Lavrova.

Foto Tanjug
Portparol Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bakai je prethodno saopštio da je poseta šefa iranske diplomatije Moskvi deo tekućih konsultacija između dve zemlje, koje su strateški partneri.
Bakai je dodao da će Arakči sa visokim ruskim zvaničnicima razgovarati o bilateralnim odnosima, regionalnim i međunarodnim dešavanjima, kao i o nedavnim indirektnim razgovorima Irana i Sjedinjenih Američkih Država.
Preporučujemo

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SKINULA SE U KUPAĆI: Milica Milša očarala fotkom sa bazena, ne skida osmeh sa lica (FOTO)
GLUMICA ne skida osmeh sa lica!
31. 07. 2025. u 11:30
Komentari (0)