PUCNJAVA U AMERICI: Četiri maloletnika uhapšena, troje ubijeno, 15 ranjeno
POLICIJA američke savezne države Novi Mekciko saopštila je da je uhapsila četvoricu osumnjičenih za masovnu pucnjavu u petak u parku u gradu Las Kruses, u kojoj su tri osobe poginule, a najmanje 15 povređeno.

Foto: Profimedia/Ilustracija
Osumnjičeni, 20-godišnji Tomas Rivas, dva 17-godišnja dečaka i jedan 15-godišnjak, optuženi su za tri "otvorena ubistva", saopštila je policija.
“Otvoreno ubistvo" znači da tužioci mogu da podignu optužnice za ubistvo iz nehata ili ubistvo prvog ili drugog stepena, a o konkretnom stepenu krivice će se odlučivati kasnije.
Protiv Rivasa i dečaka se čekaju dodatne optužbe, saopštila je policija.
Najmanje tri osobe su poginule, a 14 je povređeno u masovnoj pucnjavi u parku u gradu Las Kruses, u Novom Meksiku, saopštila je lokalna policija u subotu.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)