BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
NIJE POTREBNO BIT ROGAN
09.01.2025. 10:57
SVAKI ROGONJA ZNA, da ce i iduce godine goreti, kao sto je i do sad gorelo svake godine, TA JE OBLAST OSUDJENA NA PROPAST, ili gori, ili je zemljotresi razaraju, i tu jos nije kraj. Isto je i sa Floridom, svako pola godine posecuje ih uragan, i tako ce nastavit dok ih ne smesti desetak metara ispod povrsine mora.