MEDVEDEV PORUČIO: Tramp može da reši ukrajinski sukob, ali Rusija računa samo na sebe
22. 11. 2024. u 23:25
NOVOIZABRANI predsednik SAD Donald Tramp može da postigne rešenje ukrajinskog sukoba, ali Rusija računa samo sopstvene snage i uverena je u pobedu, rekao je danas zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev.
Povezane vesti
MEDVEDEV O TRAMPOVOJ NAMERI DA OTME GRENLAND: Zauzimanje ostrva je manje opravdano od akcija Rusije u Ukrajini, koja vraća svoje zemlje
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je da bi američko zauzimanje Grenlanda bilo manje legitimno od pretenzija Moskve na ukrajinsku teritoriju, budući da Rusija vraća zemlje koje su vekovima bile deo Ukrajine.
21. 01. 2026. u 17:09
"DRESIRANE ŽIVOTINJE SU SE IZMAKLE KONTROLI" Medvedev poručio Trampu da želi da vidi hvatanje "bande narkomana" kod ukrajinskog predsedništva
POVODOM napada Sjedinjenih Američkih Država na Venecuelu zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je da bi bilo dobro da SAD napadnu vojne baze "Banderastana", što je pogrdni naziv za Ukrajinu, po Stepanu Banderi koji je tokom Drugog svetskog rata bio na čelu Organizacije ukrajinskih nacionalista (OUN) i sarađivao sa nacističkom Nemačkom.
03. 01. 2026. u 19:15
Najnovije iz rubrike
uživoPRIMIRJE NA STAKLENIM NOGAMA: Tramp povlači vojsku?; Eskalacija na granici Libana i Izraela (VIDEO)
SUKOB na Bliskom istoku ušao je u 42. dan.
10. 04. 2026. u 07:41 >> 10:56
STRAH U JAPANU RASTE: Strepe od planova Kim DŽong Una
JAPANSKI ministar odbrane Šindžiro Koizumi upozorio je danas da ubrzani razvoj nuklearnog i raketnog oružja Severne Koreje predstavlja sve ozbiljniju i hitniju pretnju bezbednosti Japana i međunarodne zajednice.
10. 04. 2026. u 10:46
IRAN JASNO PODVUKAO: Ovo je uslov za pregovore sa SAD
PORTPAROL iranskog Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bagei izjavio je danas da vođenje pregovora o okončanju sukoba zavisi od toga da li Sjedinjene Američke Države ispunjavaju obaveze u vezi sa prekidom vatre na svim frontovima, posebno u Libanu.
10. 04. 2026. u 10:24
"KINA NEĆE TOLERISATI NEZAVISNOST TAJVANA": Si Đinping sastao se sa liderom tajvanske opozicije
KINESKI predsednik Si Đinping izjavio je danas da Kina "apsolutno neće tolerisati" nezavisnost kineskog regiona Tajvana, ocenjujući da je to glavni izvor tenzija u Tajvanskom moreuzu.
10. 04. 2026. u 10:16
KOMŠIJE DOČEKUJU "BELI VASKRS": Nestvarni prizori, umesto zelenila sneg zavejao preko metar (VIDEO)
SRBIJA će dočekati Uskrs u "zagrljaju proleća". Dok se kod nas za najveći hrišćanski praznik očekuje pretežno sunčano vreme, uz maksimalne temperature u većini predela oko 20 stepeni, naše komšije će Uskrs dočekati pod snegom.
10. 04. 2026. u 09:59
Komentari (0)