"ONA JE MIRNA, HLADNA I PRIBRANA" : Bajden razgovarao sa Haris uoči debate
PREDSEDNIK Džo Bajden opisao je podpredsednicu Kamalu Haris kao "mirnu, hladnu i pribranu" uoči njene prve debate sa bivšim predsednikom Donaldnom Trampom u utorak.
Foto: AP Photo/Evan Vucci, Pool
-Razgovarao sam sa podpredsednicom. Ona je mirna, hladna i pribrana. Mislim da će biti sjajna - rekao je predsednik novinarima u Beloj kući ovog utorka.
Bajden nije želeo da govori o detaljima njihovog razgovora.
-Neću reći šta sam je posavetovao. - odgovorio je novinarima.
Ono što jeste otkrio, da će slaviti rođendan svoje unuke u Njujorku odakle će pratiti debatu.
(Si-En-En)
BONUS VIDEO:
VRATOLOMIJA NA 3200 NETARA: Kazahstanski akrobat Galimzhan Auesbai prkosi gravitaciji
Preporučujemo
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)