HANTER BAJDEN PRIZNAO KRIVICU ZA UTAJU POREZA: Oglasio se njegov advokat
HANTER Bajden, sin američkog predsednika Džoa Bajdena, izjasnio se krivim po optužbama u vezi sa utajom poreza.
Tanjug
- Promenio je svoj iskaz o krivici i sudija mora da odluči da li će to da prihvati - rekao je Bajdenov advokat Mark Garagos.
Hanter Bajden je ranije negirao optužbe saveznog tužioca da je namerno izbegao da plati 1,4 miliona dolara poreza na dohodak između 2016. i 2019. godine.
Bi-Bi-Si navodi da bi eventualno priznanje krivice moglo da dovede do druge krivične presude Bajdenu ove godine.
On je u junu proglašen krivim po optužbama u vezi sa posedovanjem oružja i upotrebom droge. Suđenje Hanteru Bajdenu pred saveznim sudom u Los Anđelesu najavljeno je za danas.
(ALO)
BONUS VIDEO:
AMERIKA U POSETI PEKINGU: Saliven savetnik za nacionalnu bezbednost u ,,kritičnoj,, misiji
Preporučujemo
PUTIN OTKRIO KO JE RUSIMA FAVORIT NA AMERIČKIM IZBORIMA: "Ako se tako zarazno smeje..."
05. 09. 2024. u 10:31
ZVANIČNIK SAD: Izrael bi mogao da oslobodi 800 zatvorenika ako dođe do sporazuma
05. 09. 2024. u 10:19
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)