DRAMA NA NEBU: Alkoholisani putnik pokušao da preuzme kontrolu nad avionom na letu London-Kos
ALKOHOLISANI putnik pokušao je da upadne u kokpit aviona kompanije "Izi džet" na visini od 10.000 metara, tvrdeći da je pilot "neznalica" i da on ume bolje da pilotira, ali su posada i putnici uspeli da ga savladaju.
Foto: Unsplash
Putnici i osoblje koji su se rvali sa njim oborili su ga na pod, a potom su dobili aplauze od preplašenih putnika, piše list San.
Po sletanju u Minhen, sačekala ga je nemačka policija i uhapsila, a putnici su proveli noć u hotelima.
Jedan od putnika je rekao da se osoblje aviona ponelo odlično, ali da je "drama bila vrlo uznemirujuća".
Iz kompanije "Izi džet" su rekli da su ovakvi incidenti retki i da ne tolerišu neprimereno ili preteće ponašanje.
BONUS VIDEO: FLOTA ER SRBIJA OD NOĆAS JE POJAČANA AVIONOM MIHAJLO PUPIN: Što pre u saobraćaj
Preporučujemo
SRUŠIO SE AVION U BRITANIJI: Policija zatvorila ulice, hitna pomoć na terenu (FOTO)
01. 09. 2024. u 14:12
DRAMA NA NEBU: Avion morao prinudno da sleti zbog dima koji je ušao u kabinu
25. 08. 2024. u 18:57
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)