PREDSTAVLJENA MAKETA PUTINOVOG GRADA U ČEČENIJI: Dobio ime u njegovu čast (VIDEO)
PREDSEDNIKU Rusije Vladimiru Putinu predstavljena je u Groznom maketa novog gradskog okruga koja je dobila ime u njegovu čast.

Foto: Printscreen/NOVOSTROЙKI GROZNЫЙ
Putin je u utorak boravio u poseti Groznom, gde ga je dočekao čečenski lider Ramzan Kadirov.
Lider Čečenije lično je pokazao Putinu kako će izgledati novi region. Prema njegovim rečima, reč je o grandioznom investicionom projektu koji će krasiti glavni grad republike. Činiće ga kompleks stambenih objekata i objekata socijalne infrastrukture.
(Sputnjik)
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)