FBI SE OGLASIO SA NAJNOVIJIM INFORMACIJAMA: Rešena misterija o tome šta je pogodilo Trampa
FBI je saopštio da je bivšeg predsednika SAD i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa tokom atentata 13. jula u Pensilvaniji pogodio metak u uvo.
Foto: Profimedia
FBI u saopštenju navodi da je "ono što je pogodilo bivšeg predsednika Trampa u uvo bio metak, ceo ili fragmentovan na manje komade, ispaljen iz puške preminulog subjekta", prenosi AP.
Saopštenje je usledilo dva dana nakon što je direktor FBI Kristofer Rej izjavio da nije jasno da li su Trampove povrede nanete metkom, gelerom ili staklom.
Atentat na bivšeg predsednika izvršio je Tomas Metju Kruks na predizbornom skupu u Pensilvaniji 13. jula. Tramp je tada ranjen u desno uvo, jedan posetilac mitinga je ubijen, dok su dvojica ranjeni.
BONUS VIDEO:
RUSKI FAJTER NAPADA UKRAJINSKE CILjEVE: Pogledajte Su 25 u akciji
Preporučujemo
KAMALA ĆE BITI PREDSEDNIK AMERIKE? Većina Amerikanca želi da vidi leđa šefu Bele kuće
26. 07. 2024. u 22:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)