HILARI KLINTON BI POBEDILA TRAMPA? Roje se istraživanja ko bi bio bolji predsednički kandidat demokrata od Bajdena
AMERIČKI predsednik Džo Bajden ne bi pobedio lidera republikanaca Donalda Trampa na novim predsedničkim izborima, ali bi to mogla da učini bivša državna sekretarka SAD i nekadašnja demokratska predsednička kandidatkinja Hilari Klinton, pokazala je nova anketa koju je objavio američki portal "Politiko".
Foto: Profimedia/Ilustracija
Prema ovom istraživanju, tandem Hilari Klinton - Kamala Haris bi mogla da se pokaže kao najjača opcija u novom okršaju sa Trampom. Anketa je pokazala da bi ga one pobedile za tri procenata, preneo je RT.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)