NAKON SUSRETA SA PUTINOM: Orban najavio novo iznenađenje

MAĐARSKI premijer Viktor Orban rekao je danas da tokom naredne sedmice planira dodatne sastanke koji će biti na jednak način iznenađujući kao njegov nedavni susret sa ruskim liderom Vladimirom Putinom.

НАКОН СУСРЕТА СА ПУТИНОМ: Орбан најавио ново изненађење

Foto: Profimedia

Mađarski premijer boravio je juče u Rusiji gde je razgovarao sa Putinom.

Orban je posetu opisao kao nastavak svoje "mirovne misije" nakon ranijeg boravka u Kijevu.

- Imaću neke sastanke tokom sedmice koji će na jednak način predstavljati iznenađenje - rekao je Orban za švajcarski magazin "Veltvohe".

Prema njegovim rečima, sastanci neće biti objavljeni u javnosti do njegovog dolaska, kao što je to bio slučaj sa putom u Moskvu.

Orban je naveo da je tokom susreta sa ruskim liderom izneo mogućnost uspostavljanja kratkoročnog prekida vatre pre početka pregovora.

On je istakao da je ruski predsednik odgovorio da nije optimističan prema tom pitanju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

TRIK OD NEKOLIKO SEKUNDI: Kako da bezukusna lubenica bude slađa i sočnija?