MUŠKARAC SA PROZORA KUĆE PUCAO U GRADSKI AUTOBUS: Ima ranjenih, ulice glavnog grada blokirane
DVE osobe ranjene su danas u Moskvi kada je nepoznati muškarac sa prozora svoje kuće pucao na vozilo javnog prevoza, preneli su ruski mediji.

Foto: Profimedia
Pucnjava se dogodila u kvartu Bibirevo na severu Moskve, prenosi portal Gazeta.ru.
Pripadnici policije su izašli na lice mesta kod autobuske stanice na kojoj su polomljena stakla, obližnje ulice su delimično blokirane, a kako prenosi Shot Telegram kanal, lekari pružaju pomoć ranjenom muškarcu i ženi.
Pre toga, policija je u Balašihi privela muškarca koji je pretukao jednog vozača, a zatim iz pištolja sa gumenim metkom pucao na njegov automobil.
BONUS VIDEO: VOJNA VEŽBA - Pogledajte Turkmenistansku armiju na delu
Preporučujemo

RUSIJA IMA SPREMAN ODGOVOR: "Francuski instruktori u Ukrajini biće legitimne vojne mete"
04. 06. 2024. u 14:30

"POMAHNITALA KAMPANjA": Oglasio se Kremlj o oduzimanju pasoša Skotu Riteru
04. 06. 2024. u 13:00

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

U JEKU DAČINOG RAZVODA: Oglasila se Nataša Bekvalac
ĆERKA pevačice Nataše Bekvalac i bivšeg vaterpoliste Danila Ikodinovića, Hana Ikodinović, nedavno je napustila Srbiju i sa majkom otišla u Madrid, gde će se školovati.
16. 09. 2025. u 19:27
Komentari (0)