AMERIČKI predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da neće učestvovati u dugogodišnjoj tradiciji tri jesenja izborna sučeljavanja s protivkandidatom na predsedničkim izborima koje organizuje dvostranačka Komisija za predsedničke debate, ali je pozvao republikanskog rivala Donalda Trampa da održe dve predsedničke televizijske debate u junu i septembru.
Povezane vesti

TRAMP NESTRPLJIV: Zlatna kupola stiže pred izbore
AMERIČKI predsednik Donald Tramp priprema se za prvo testiranje protivraketnog odbrambenog sistema Zlatna kupola krajem 2028. godine, što se poklapa sa sledećim predsedničkim izborima u SAD.
02. 08. 2025. u 11:50

TAJNI DOKUMENTI, IZBORI I SENKA OBAME: Tramp ponovo podiže prašinu
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp optužio je bivšeg predsednika Baraka Obamu za mahinacije na predsedničkim izborima 2016. godine.
20. 07. 2025. u 09:03
Najnovije iz rubrike

KADIROV SE OGLASIO POSLE VESTI DA JE HOSPITALIZOVAN: Snimak govori u kakvom je stanju lider Čečenije (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je da se vratio aktivnom treningu nakon pauze.
02. 08. 2025. u 17:56

VOJSKA MARKA AURELIJA: Veliko otkriće na Dunavu kod Iloka iz II veka - blizu granice Hrvatske i Srbije
"SA TE pozicije postojala je izuzetna vizuelna kontrola velikog područja, a kula je pritom bila prirodno zaštićena s tri strane dubokim klisurama."
02. 08. 2025. u 17:49

DAN ŽALOSTI PRETVOREN U DAN PROVOKACIJE Palestinci traže zaštitu svetinja: "Ovo je deo proračunatog napora da se potkopa značaj Al Akse"
PALESTINSKO ministarstvo spoljnih poslova upozorilo je na planove ilegalnih izraelskih doseljeničkih grupa da izvrše masovni upad u džamiju Al Aksa u istočnom Jerusalimu u nedelju, navodi se u saopštenju
02. 08. 2025. u 17:32

JASAN CILJ: Hamas otkrio kada će položiti oružje
HAMAS je saopštio da neće položiti oružje dok se ne uspostavi nezavisna palestinska država.
02. 08. 2025. u 17:16

OVO JE STARAC U KAMPU KOJI JE DAVAO DECI SLATKIŠE SA SEDATIVOM: Uhapšen u lokalnom pabu, suočava se sa tri optužbe
MUŠKARAC, star 76 godina, uhapšen je u Engleskoj zbog navodnog davanja slatkiša pomešanih sa sedativom dečacima u letnjem kampu, saopštili su tužioci.
02. 08. 2025. u 16:39
Komentari (0)