JOŠ JEDNA ŽRTVA TERORISTIČKOG NAPADA U RUSIJI: Ambasada Belorusije saopštila tužne vesti
AMBASADA Belorusije u Rusiji saopštila je da je državljanin te zemlje umro od posledica terorističkog napada u Krokus siti holu u Moskvi.

Foto: Printskrin/IKS
- Ambasada Belorusije u Rusiji sa žaljenjem objavljuje da je umro beloruski državljanin Alim Josifovič Koševarov, rođen 1981. godine, koji je zadobio brojne rane od metka tokom monstruoznog terorističkog napada u Krasnogorsku kod Moskve 22. marta 2024. godine, navodi se u poruci objavljenoj na Telegram kanalu tog diplomatskog predstavništva.
Beloruski ambasador u Ruskoj Federaciji Dmitrij Krutoj izrazio je saučešće rodbini preminulog, prenosi Izvestija.
Diplomate su se zahvalile i lekarima prestoničke bolnice nazvane po Sergeju Botkinu, koji su se borili za život teško ranjenog građanina Belorusije.
BONUS VIDEO: UPRAVO SNIMLjENO: Spasilački timovi stigli u dvorište kuće gde je nestala mala Danka

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

U JEKU DAČINOG RAZVODA: Oglasila se Nataša Bekvalac
ĆERKA pevačice Nataše Bekvalac i bivšeg vaterpoliste Danila Ikodinovića, Hana Ikodinović, nedavno je napustila Srbiju i sa majkom otišla u Madrid, gde će se školovati.
16. 09. 2025. u 19:27
Komentari (0)