SPREMA SE NEŠTO VELIKO: Putin i Lukašenko "na vezi"
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonski sa beloruskim kolegom Aleksandrom Lukašenkom koji je izrazio saučešće povodom terorističkog napada na koncertnu dvoranu "Krokus siti hol", rekao je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.

Foto: Profimedia
Peskov je rekao novinarima da su Putin i Lukašenko potvrdili spremnost da sarađuju u borbi protiv terorizma, preneo je TASS.
Prema dosadašnjim podacima, u terorističkom napadu na "Krokus siti hol" kod Moskve, poginule su 93 osobe, saopštio je ruski Istražni komitet.
(Tanjug)
BONUS VIDEO
Preporučujemo


UHAPŠENI TERORISTI BIĆE PREBAČENI U MOSKVU: Imali kontakt na ukrajinskoj strani
23. 03. 2024. u 10:22 >> 10:37

PRIVEDENI TERORISTI UMEŠANI U TERORISTIČKI NAPAD U MOSKVI: Pronađeni pasoši ove zemlje
23. 03. 2024. u 09:03

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)