RUSIJA UVERENA: Žitelji oblasti koje se graniče s Ukrajinom izaći će na izbore
ZVANIČNA Moskva je uverena da stanovnici oblasti koje se graniče sa Ukrajinom neće pokleknuti pred ometanjima i provokacijama kijevskog režima i da se neće uplašiti učešća na predsedničkim izborima, saopštilo je danas rusko ministarstvo spoljnih poslova.
Foto: Tanjug/AP
-Uvereni smo da ljudi koji žive u regionima koji se graniče sa Ukrajinom neće pokleknuti pred provokativnim aktima kijevskog režima i da će doći na biračka mesta da daju glasove za predsedničkog kandidata kojeg izaberu, navodi se u saopštenju, prenosi TASS.
Ministarstvo je dodalo da Ruska Federacija oštro osuđuje granatiranje ruske teritorije od strane režima u Kijevu i najavljuje da će svi zločini počinjeni s ciljem da se utiče na glasanje biti istraženi, a odgovorni će biti strogo kažnjeni.
-Rusko ministarstvo spoljnih poslova najoštrije osuđuje krvave zločine kijevskog režima nad civilima i civilnom infrastrukturom. Svi takvi teroristički zločini sprovedeni s ciljem da utiču na volju građana, pažljivo su evidentirani, biće propisno istraženi, a počinioce će stići stroga i neizbežna kazna, naglašava se u saopštenju.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - ZAJEDNIČKA VEŽBA: Kina, Rusija I Iran sa zajedničkom budućnošću
Preporučujemo
PUTIN ISPUNIO GRAĐANSKU DUŽNOST: Na predsedničkim izborima glasao na jedinstven način
15. 03. 2024. u 17:28
GLASANjE U EKSTREMNIM USLOVIMA: Pojavio se nesvakidašnji snimak iz Rusije (VIDEO)
15. 03. 2024. u 09:36
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)