(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Ana predložila raskid, bivši partner je bacio pod voz - novi detalji užasa u moskovskom metrou
U moskovskom metrou 39-godišnji muškarac gurnuo je devojku koja je raskinula sa njim pod voz.
Foto: Printskrin REN TV
Srećom, devojka je preživela. Mašinovođa je reagovao munjevitom brzinom - voz se zaustavio na samo nekoliko centimetara od devojke.
Muškarac je priveden i sudiće mu se za pokušaj ubistva. Na saslušanju je priznao delo, prenosi REN TV.
Na saslušanju , osumnjičeni je rekao da ga je na zločin podstaklo slomljeno srce. Šest meseci je izlazio sa 29-godišnjom Anom, par je čak iznajmio stan zajedno. Ali odnos se pogoršao, devojka je predložila raskid. Anton je dugo pokušavao da ubedi svoju voljenu da to ne radi. Prema rečima rođaka, bio je zastrašujuće uporan. Ana je želela da postigne prijateljski sporazum. Tokom još jednog pokušaja da se reši sukob na stanici metroa, ljubomorni čovek je iznenada napao svoju žrtvu.
Preporučujemo
AMERIKANAC POKUŠAO DA NA SILU ODVEDE SINA IZ RUSIJE: Majka nije dala pristanak
13. 03. 2024. u 18:46
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)