UŽAS U NEMAČKOJ: Brat ubio rođenu sestru pa sam pozvao policiju - "Učinio sam joj nešto" (FOTO)
DVADESETČETVOROGODIŠNjI mladić navodno je ubio svoju rođenu sestru (23) u porodičnoj kući, u nemačkom gradu Bremenu.

Foto: EPA
Prema pisanjima tamošnjih medija, mladić je sam pozvao policiju i prijavio stravičan zločin.
- Učinio sam nešto svojoj sestri - saopštio je u pozivu.
Kad je policija stigla na mesto zločina, devojka je ležala u sobi na trećem spratu kuće. Lekari Hitne pomoći su pokušali reanimaciju, ali bezuspešno.
Nije pružao otpor pri hapšenju
Kako saznaje "Bild", 23-godišnja devojka je u toj kući živela tri godine sa sestrom, mužem i dvoje male dece, a do nedavno je sa njima živeo i osumnjičeni brat. Prema rečima komšija, on se odselio pre nekoliko meseci, dok su za porodicu rekli da je marokanska.
- Žena je uvek nosila čador (tradicionalna ženska odeća u Iranu, koja pokriva telo od kose do članaka). Poslednji put sam je videla u društvu visokog Afrikanca - izjavila je komšinica za medije.
Osumnjičeni mladić nije pružao otpor prilikom hapšenja na mestu zločina.
- Prema trenutnom statusu, istražitelji pretpostavljaju da je reč o ubistvu unutar porodice. Žena je umrla od spoljnog faktora. Formiran je odred za ubistva, koji će dalje preuzeti istragu - naveo je portparol policije Tomas fon der Hejde.
Još uvek nije jasno kako je devojka preminula, dok su pozadina i motiv zločina predmet istrage.
(Bild)
Preporučujemo

ŠOLC IMA ŽESTOKU PORUKU ZA RUSIJU: Nemački kancelar ne odustaje od svoje namere
09. 12. 2023. u 15:29

"POČELO JE!" IRAN POTVRDIO DA JE U TOKU VELIKI NAPAD: Rakete lete širom Izraela, odjekuju sirene za vazdušnu opasnost!
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 10:14

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)