VELIKI NAPAD DRONOVIMA NA VOJNI AERODROM U PSKOVU: Ruska vojska odbila udare, oštećena četiri aviona Il-76 (VIDEO)
RUSKA vojska odbila je napad dronovima na aerodrom u Pskovu, preliminarno, nema žrtava, rekao je guverner Pskovske oblasti Mihail Vedernikov.

Foto: Tanjug
-Ministarstvo odbrane na aerodromu Pskov odbija napad dronova. Od početka incidenta sam lično bio na licu mesta. Prema preliminarnim informacijama, nema žrtava, napisao je on na svom Telegram kanalu.
Razmere razaranja, prema Vedernikovu, još uvek nisu poznate. On je obećao da će detaljnije informacije dati nakon sastanka operativnog štaba.
Prema informacijama na ruskim društvenim mrežama, četiri aviona Il-76 oštećena su u Pskovu nakon napada dronovima na vojni aerodrom, javile su službe za vanredne situacije.
Oružane snage Ukrajine u poslednje vreme redovno pokušavaju da napadnu centralni deo Rusije uz pomoć dronova. Tako je Ministarstvo odbrane saopštilo da su u ponedeljak uveče na nebu iznad Brjanske oblasti dežurne snage PVO oborile dve ukrajinske bespilotne letelice.
Ruska vojska je u sredu uveče oborila dva drona u regionu Tula.
BONUS VIDEO - U STROJU NAJBOLjIH: "Novosti" na obuci novih pripadnika 72. brigade za specijalne operacije
Preporučujemo

RAT U UKRAJINI: Žestoke borbe u Zaporožju: U Rabotinu ni kamen na kamenu, VSU nastavlja bezuspešne napade (FOTO/MAPA/VIDEO)
29. 08. 2023. u 07:37 >> 02:55

BILA JE NAJBOLjA BRIGADA VSU: Zelenski je dobio šokantne vesti sa fronta
26. 08. 2023. u 19:21

"NOVOSTI" SAZNAJU: Nakon Litvanije, još jedna država zabranila prelet srpskog aviona do Moskve
NAKON Litvanije, i letonske vlasti zabranile su prelet srpskog aviona do Moskve u kome je trebalo da bude predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
06. 05. 2025. u 18:27

NEBENZJA ODUVAO LAŽNOG VISOKOG PREDSTAVNIKA ŠMITA, PA IZAŠAO IZ SALE: Neću da te slušam, nemaš pravo da govoriš!
U SAVETU bezbednosti Ujedinjenih nacija je u toku redovna polugodišnja sednica o situaciji u BiH na kojoj je ruski ambasador Vasilij Nebenzja izjavio je da Kristijan Šmit nema pravo da govori u ime međunarodne zajednice u Savetu bezbednost, a onda izašao iz sale ne želevši da ga sluša.
06. 05. 2025. u 17:03

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (2)