PUTIN NALOŽIO NAKON NAPADA NA KRIMSKI MOST: Pojačati efikasnost sprečavanja sukoba na tlu Rusije
RUSKA vlada bi trebalo da proveri i ako je potrebno pojača sistem pravovremenog otkrivanja konfliktnih situacija u oblasti međunacionalnih odnosa u zemlji, naložio je predsednik Rusije Vladimir Putin.

Foto: Tanjug/AP photo
„Nalaže se Vladi Ruske Federacije da proveri efikasnost rada državnog informacionog sistema monitoringa u oblasti međunacionalnih i međuverskih odnosa u cilju ranog sprečavanja konfliktnih situacija. Posebnu pažnju je potrebno obratiti na pravovremeno otkrivanje konfliktnih situacija u navedenoj oblasti i operativnog odgovora na njihovo pojavljivanje. U slučaju da je potrebno, preduzeti mere za poboljšanje efikasnosti ovog sistema“, navodi se u jednoj od tačaka objavljenoj na sajtu Kremlja.
BONUS VIDEO:
SNIMAK ERUPCIJE IZBLIZA: Dron snimio aktivnost vulkana Fagradalsfjall
Preporučujemo

NEMA OŠTEĆENjA NA STUBOVIMA: Poznato kada će biti u potpunosti popravljen Kerčki most
17. 07. 2023. u 20:32

"DETE JE OSTALO BEZ RODITELjA" Oglasio se Putin nakon napada na Krimski most
17. 07. 2023. u 18:52 >> 19:09

PRVI PUTINOV POTEZ NAKON NAPADA NA KRIMSKI MOST: Ruski predsednik izdao naređenje
17. 07. 2023. u 15:26

"NEĆU MOĆI DA PRISUSTVUJEM DOGAĐAJIMA" Država EU zabranila Ficu prelet do Moskve, traže se alternativne rute
SLOVAČKI premijer Robert Fico je izvestio da Estonija nije dozvolila slovačkom avionu za Rusiju da preleti preko njene teritorije i da se traži alternativni put.
07. 05. 2025. u 21:01

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

TAČNA PUTANjA: Kako je Vučić leteo u Moskvu "momkom iz Brazila" - zanimljiva oznaka aviona "YU-SRB"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Moskvu gde će 9. maja prisustvovati vojnoj paradi povodom Dana pobede.
07. 05. 2025. u 17:04
Komentari (0)