HOROR U KALIFORNIJSKOM PARKU: Ženu pregazila kosilica dok je ležala u travi

Новости онлајн

17. 07. 2023. u 16:47

DVADESETSEDMOGODIŠNjA Kristina Čavez umrla je nakon što ju je pregazila kosilica dok je ležala u visokoj travi u kalifornijskom parku Beard Beard Brook Park u Modestu.

ХОРОР У КАЛИФОРНИЈСКОМ ПАРКУ: Жену прегазила косилица док је лежала у трави

Foto: Profimedia/Ilustracija

Radnik koji je upravljao kosilicom, uočio je Kristin tek nakon što ju je pregazio. Njen otac je rekao da je na mestu nesreće mogao videti delove njenog tela.

Radnik je rekao da nije video usnulu ženu sve dok nije primetio telo u travi kroz koju je već prošao, rekla je policija Modesta.

Članovi porodice rekli su da je njihovu tugu pojačalo ono što su nazvali nepoštovanjem nesrećno poginule žene te tvrde da su se radnici parka poneli tako jer je bila beskućnica:

- Ostavili su velike komade nje posvuda, samo prekrivene travom - rekla je žrtvina sestra Rosalinda.

(Dnevnik.hr)

BONUS VIDEO: ZALEPILI SE NA AERODROMSKU PISTU - Klimatski aktivisti protestovali u Hamburgu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PRIVATNO NASELJE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće

PRIVATNO NASELjE: Slavni muzičar masovno gradi na Zlatiboru - kompleks od 17 zgrada, a njemu i partneru dve kuće

"IMAO sam apartman na Zlatiboru koji sam prodao i taj novac sam uložio u ovaj projekat. Imam vikendicu na Kokinom Brodu, a to je bliže Zlataru. To je zapravo porodična kuća, supruga mi je odatle rodom. Imam želju da živim na Zlatiboru. Bogu hvala, auto-put polako stiže tamo. Dođem danas za Beograd, uveče sviram, a pošto mi do Užica treba dva sata, sutradan s porodicom kuliram u šumi."

07. 05. 2025. u 19:11

Komentari (0)

IGRAM SVOJ POSLEDNJI TURNIR: Italijan odlučio da završi karijeru