VELIKA BRITANIJA SLAVI ČARLSA TREĆEG: Žurke i koncert u dvorcu Vindzor
U BROJNIM opštinama u Velikoj Britaniji juče su održane ulične zabave, u čast novokrunisanog kralja Čarlsa Trećeg.
Foto: AP
Kraljev mlađi brat princ Edvard, njegova sestra princeza Ana i princeza Beatris, princeza Jevgenija, ćerka drugog Čarlsovog brata Endrjua, prisustvovali su "lanč" događajima i bili deo 50.000 uličnih žurki širom zemlje.
Jedan od domaćina ručka bio je premijer Britanije Riši Sunak, a gosti su mu bile ukrajinske porodice i grupe mladih. Sinoć je u dvorcu Vindzor organizovan koncert, na kom je bio najavljen nastup Lajonela Ričija, Keti Peri i Andree Bočelija.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)