U TEŠKOM ZDRAVSTVENOM STANJU: Žan-Mari Le Pen hospitalizovan nakon bolesti
ŽAN-Mari Le Pen (94), osnivač francuske stranke Nacionalni front (FN), hospitalizovan je u teškom stanju, izvestio je ''Poan''.
Foto: joutube/printskrin
Pariski list napominje da je Le Penu pozlilo u subotu popodne i da je prebačen u bolnicu u regionu Pariza.
Njegovo stanje je teško, a prema rečima lekara, uzrok može biti srčana insuficijencija.
Ovaj 94-godišnji političar već je hospitalizovan 2022. godine sa blagim moždanim udarom.
BONUS VIDEO: HILjADE FRANCUZA NA ULICAMA I TRGOVIMA: Protesti u Parizu protiv reforme penzionog sistema
Preporučujemo
FRANCUSKA NA NOGAMA, OPOZICIJA OPTUŽUJE PREDSEDNIKA: Proklamovanje zakona je provokacija
15. 04. 2023. u 12:10
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)