ORBAN: Rusija je nuklearna sila, a nuklearne sile se ne mogu saterati u ćošak

V.N.

23. 02. 2023. u 19:05

PREMIJER Mađarske, Viktor Orban, naglasio je potrebu da se što pre uspostavi primirje u Ukrajini i započnu mirovni pregovori.

ОРБАН: Русија је нуклеарна сила, а нуклеарне силе се не могу сатерати у ћошак

Foto: Tanjug

- Rusija ne može da pobedi jer se ceo zapadni svet postrojio iza Ukrajine. U isto vreme, Rusija je nuklearna sila, a nuklearne sile se ne mogu saterati u ćošak, jer mogu da izazovu nuklearni rat. Potrebni su nam primirje i mirovni pregovori. Što pre, to bolje - napisao je Orban na "Tviteru".

BONUS VIDEO:

VEŽBE U RATNIM USLOVIMA: Posade ruskih tenkova T-80BVM vežbaju gađanje

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (1)

ACO PEJOVIĆ IZGUBIO BRATA RADOJICU: Sve se desilo zbog greške lekara! - uvek mu zapali sveću