EU POČELA DA SE UMARA? Šarl Mišel se požalio da je uvođenje sankcija Rusiji postalo sve teže
20. 01. 2023. u 08:41
PREDSEDNIK Evropskog saveta Šarl Mišel izjavio je da je uvođenje novih sankcija Rusiji postalo sve teže.
Povezane vesti

RAT U UKRAJINI Ruska ofanziva, VSU se povlači ili ostaje u kotlu; Bitka kod Tjotkonog: „Brigada je došla, a brigade nema!“ (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.240. dan.
17. 07. 2025. u 07:12 >> 02:01

BRITANSKI MEDIJI: Sankcije EU pod znakom pitanja - trejderi sumnjaju u njihovu efikasnost
TREJDERI sumnjaju da će novi paket sankcija Evropske unije protiv Rusije ozbiljno uticati na izvoz ruske nafte, saopštila je agencija "Rojters".
18. 07. 2025. u 17:41

"MORAMO DA POSTIGNEMO OVAJ DOGOVOR!" Kaja Kalas besna: Slovačka odlaže usvajanje novog paketa sankcija Rusiji
SLOVAČKA odlaže usvajanje novog paketa sankcija protiv Rusije, potvrdila je danas visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost, Kaja Kalas.
15. 07. 2025. u 19:36

MAĐARI PODRŽAVAJU STAV SLOVAČKE: Oglasio se Sijarto - EU nije usvojila nove sankcije Rusiji
MINISTRI spoljnih poslova EU nisu uspeli da postignu dogovor o 18. paketu sankcija protiv Rusije na sastanku u Briselu, saopštio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto, koji je učestvovao na sastanku u glavnom gradu Belgije.
15. 07. 2025. u 16:12

RAT U UKRAJINI: Ruske snage napreduju nakon oslobođenja Podubnog u DNR (VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.229. dan.
06. 07. 2025. u 07:23 >> 00:38
Najnovije iz rubrike

ZAPLENJENO 1,3 TONE KOKAINA: Procenjena vrednost do 40 miliona evra
POLICIJA u gradu Bordo na jugozapadu Francuske zaplenili su 1,345 tonu kokaina skrivenu u tovaru kamiona, saopštile su danas lokalne vlasti.
14. 08. 2025. u 20:03

TRAMP I PUTIN OČI U OČI: Ovo je strateška baza Elmendorf–Ričardson gde će dva predsednika susresti
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp sutra se sastaje sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Zajedničkoj bazi Elmendorf–Ričardson u Ankoridžu na Aljasci.
14. 08. 2025. u 20:00

SNAŽNA OLUJA POGODILA HRVATSKU Vetar duva 100 na sat i lomi sve pred sobom! Udar munje izazvao požar, obilna kiša napravila haos
DOK je u većini predela veći deo dana prevladavalo vedro vreme, danas u kasnim popodnevnim satima u delovima Dalmacije došlo je do jakog razvoja oblaka i pogoršanja.
14. 08. 2025. u 19:46

UDAR NA UKRAJINSKI RAKETNI PROGRAM FSB: Rusija uništila program Sapsan u specijalnoj operaciji
FEDERALNA služba bezbednosti Ruske Federacije (FSB) saopštila je 14. avgusta da su ruske snage izvele specijalnu operaciju kojom su uništena četiri ukrajinska vojnoindustrijska postrojenja za proizvodnju balističkih raketa Sapsan (Grom-2), nanoseći „kolosalnu“ štetu i praktično zaustavljajući čitav program.
14. 08. 2025. u 19:14

KOLABIRALA DECA U LETNJEM KAMPU: Intervenisala Hitna pomoć, jedno dete u bolnici u Nemačkoj
NA temperaturi od 35 stepeni Celzijusovih u hladu, više dece je kolabiralo u letnjem kampu u Hikelhofenu, u nemačkoj državi Severna Rajna-Vestfalija, blizu granice sa Holandijom, javlja "Bild".
14. 08. 2025. u 19:03
Walter Praviček
08.02.2023. 15:57
ŠTO ovaj Mišel,Belgijanac misli,da je Rusija Kongo?Nekada kolonija Belgije!Od 1884 do 1908 bio je njezin"šef"kralj Belgije Leopold 2.Onda mu oduzeli takvo privatno državu koja je za 76 Belgija po kvadraturi,TAKO postade kolonija ,da su eksplotirali bakar i druge stvari,koje su trebali u Belgiji.A SLOBODNA DRŽAVA KONGO postala je 1960 godine.Sa LUMUMBOM,koga su 1961 streljali uz prisutne oficire iz Belgije.Bi li Mišel SADA voleo,da pristvuje pucanju u tela Rusa?Bez GAZDA Belgijanaca.OTIŠLI SU POLAKO,POSRAMLJENI,A BILI SU JOŠ MESECIMA,KAO"STRUĆNA POMOČ"NOVOJ DRŽAVI.A Mišel misli kako EU može poraziti Rusiju?Glupo stvorenje,na velikoj nozi živi,te ne vidi onih ROĐAKA u Belgiji,koji nemaju dovoljno za prehranu,ogrevanje stana i te obične stvari radnika.