ŠESTOGODIŠNJI ĐAK RANIO NASTAVNICU: Pucnjava u američkoj školi
07. 01. 2023. u 07:47
ŠESTOGODIŠNjI učenik pucao je i ranio nastavnicu prvog razreda u školi u Virdžiniji u petak, saopštili su zvaničnici grada Njuport Njuza.
Povezane vesti
PUCNJAVA U CENTRU GRADA, IMA MRTVIH! Porodična svađa pretvorila se u veliku tragediju u NJujorku
U PUCNjAVI u Ročesteru u američkoj državi Njujork tri policajca su ranjena, a napadač je mrtav.
20. 12. 2025. u 15:52
OGLASIO SE VENS NAKON UBISTVA KOD BELE KUĆE: Progovorio o napadaču
AMERIČKE vlasti još ne znaju motiv naoružanog napadača koji je otvorio vatru u blizini Bele kuće, izjavio je potpredsednik SAD Džej Di Vens.
26. 11. 2025. u 22:28
PUCNJAVA NA UNIVERZITETU: Ima mrtvih i ranjenih - horor u Pensilvaniji (FOTO/VIDEO)
U NOĆI između subote i nedelje došlo je do pucnjave na Univerzitetu Linkoln u SAD i najmanje jedna osoba je ubijena, a šestoro ih je ranjeno.
26. 10. 2025. u 13:24
Najnovije iz rubrike
AJATOLAH POSLAO TRAMPU UPOZORENJE - NA RUSKOM: Šta je lider Irana poručio Amerikancima
AJATOLAH Ali Hamnei, iranski vrhovni vođa, uputio je oštro upozorenje Americi nakon eskalacije protesta širom Irana i sve češćih pretnji vojnom intervencijom Teheranu koje dolaze od administracije predsednika Donalda Trampa.
13. 01. 2026. u 09:52
SLOVAČKA VIŠE NEĆE VOJNO POMAGATI UKRAJINI Slovački zvaničnici: Moramo da zaštitimo nacionalne interese u teškim vremenima
PREDSEDNIK Slovačke Peter Pelegrini, premijer zemlje Robert Fico i predsednik parlamenta Rihard Raši, najavili su da Slovačka neće više vojno pomagati Ukrajini.
13. 01. 2026. u 09:51
"SAD TREBA DA BUDU ZAHVALNE DANSKOJ, A NE DA PRETE": Osuda Američkih poteza iz još jedne NATO države
ŠVEDSKA osuđuje preteću retoriku američke administracije protiv Grenlanda i Danske, izjavio je premijer te zemlje Ulf Kristerson.
13. 01. 2026. u 09:13
"DOK SE ZELENSKI NE OPAMETI, KORISTIMO VOJNE METODE" Nebenzja: Ni jedno dejstvo „neonacističke klike“ iz Kijeva neće proći nekažnjeno
RUSIJA će nastaviti da rešava probleme vojnim sredstvima sve dok Vladimir Zelenski ne prihvati realistične uslove za pregovore, izjavio je stalni predstavnik Ruske Federacije pri Ujedinjenim nacijama Vasilij Nebenzja.
13. 01. 2026. u 08:34
TRAMP RAZMATRA ŠTA ĆE SA IRANOM Izvori: Upoznat je sa širokim spektrom vojnih i tajnih opcija koje bi mogle da budu primenjene
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp upoznat je sa širokim spektrom vojnih i tajnih opcija koje bi mogle da budu primenjene protiv Irana, uključujući mere koje prevazilaze konvencionalne vazdušne napade, rekla su za Si-bi-es dva zvaničnika Ministarstva odbrane, govoreći pod uslovom anonimnosti.
13. 01. 2026. u 08:03
Komentari (0)