LITVANSKE vlasti oduzele su državnu nagradu klizačkom paru Margariti Drobijasko i Povilasu Vanagasu zbog toga što su nastupili u Rusiji.
Pitam se kuda vodi ovo bezumlje? Ko su ljudi kojima ove sulude ideje padaju na pamet? Žalim ih jer ne znaju šta rade. Neka im bog pomogne.
Samo da napomenem da tu Bog nema sta da pomaze. Tu treba konzilijum psihijatara da se pozabavi ovim. Ili su bolesni ili su zaista postali nacisti.
kvazi balticke drzave su zaostatak,kao i kvazi slobodna ukrajina,fisisticke ideologije koja je jednim delom,ne totalno,unistena,i evo po formiranju sve jacih udara na rusiju koja je sim bol antifasizma bila od uvek ,te fasistoidne ideje i udar na rusiju pomagana od 47 drzava sve jace razvijenih u nameri unistenja rusije stvaranjem zapadniog fasistiodnog novog kolonijal nog sistema negativno poznatog iz protekle brutalne istoriske epohe,da ne nabrajam neka dasnje super antiljudske kolonijalne drzave.
Povezane vesti
HITNO SE OGLASIO KREMLJ: Poruka jasna - Kijev će morati da pregovara iz mnogo gore pozicije ako odbije dijalog sa Moskvom
KREMLj je obratio pažnju na saopštenja o prekidu pregovora Ukrajine sa Rusijom, ona su važna, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov.
13. 11. 2025. u 11:56
"RUSIJA ŽELI DA SE KONFLIKT U UKRAJINI ZAVRŠI ŠTO PRE" Oglasio se Kremlj
MOSKVA bi želela da se sukob u Ukrajini završi što je pre moguće, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov novinarima.
10. 11. 2025. u 12:13
MOSKVA BESNA: Odgovor će biti žestok
UKRAJINA nije sposobna da proizvodi rakete dugog dometa, a rakete kojima se hvali mogle bi da budu britanske, italijanske, nemačke ili bilo kakve druge, rekao je Dmitrij Peskov.
26. 10. 2025. u 11:25
"DRUGOG IZBORA NEMA" Kremlj: Rusija nastavlja Specijalnu vojnu operaciju
RUSIJA je spremna za mirno rešenje u Ukrajini, ali nastavlja svoju specijalnu vojnu operaciju jer drugog izbora nema, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
14. 10. 2025. u 12:23
MOSKVA U STRAHU Peskov: Moguće isporuke raketa "tomahavk" Ukrajini izazivaju izuzetnu zabrinutost
MOGUĆA isporuka američkih raketa "tomahavk" Ukrajini izaziva izuzetnu zabrinutost Rusije, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov.
12. 10. 2025. u 12:53
Najnovije iz rubrike
RUSKA PVO: Oborila 27 ukrajinskih dronova iznad tri regiona
RUSKA protivvazdušna odbrana oborila je pet dronova Oružanih snaga Ukrajine iznad tri regiona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije, čime je do sada iznad Kurske, Brajnske i Belgodorske oblasti ukupno oboreno 27 dronova.
16. 11. 2025. u 22:45
NESREĆA U LOVU: Lovac usmrtio drugog lovca hicem u glavu u zapadnoj Češkoj
LOVAC na zapadu Češke usmrtio je drugog učesnika lova, a kriminalistička policija pokrenula je istragu zbog sumnje na ubistvo iz nehata, dok očevici navode da je metak pogodio žrvu direktno u glavu.
16. 11. 2025. u 22:33
BRAZILSKI OFICIR: U Ukrajini poginulo najmanje 50 brazilskih plaćenika
BROJ brazilskih plaćenika u Oružanim snagama Ukrajine koji su poginuli tokom sukoba iznosi najmanje 45-50, smatra rezervni oficir i analitičar brazilske mornarice Robinson Farinazo.
16. 11. 2025. u 22:22
KINA JE KLJUČ Klingbajl: Dijalog s Pekingom ključan za rešavanje pitanja snabdevanja i kraj rata u Ukrajini
DIJALOG s Kinom ključan je za pronalaženje rešenja za hitne probleme poput neizvesnosti u lancima snabdevanja i kineskih viškova kapaciteta, izjavio je danas nemački ministar finansija i vicekancelar Lars Klingbajl uoči svoje posete Kini dodajući da Kina "igra odlučujuću ulogu" po pitanju okončanja rata u Ukrajini.
16. 11. 2025. u 22:15
ČEKAJU SIGNAL ZA UDAR Najveći nosač aviona stigao u Karipsko more: Amerika rasporedila 12.000 vojnika na desetak ratnih brodova (VIDEO)
"DžERALD FORD", najveći američki nosač aviona, ušao je u nedelju u Karipsko more, što samo predstavlja nastavak priliva američkog naoružanja i pojačavanje pritiska na Venecuelu.
16. 11. 2025. u 21:33
Komentari (3)