LjUDI iz organizacije za zaštitu životinja PETA su uočili nešto sumnjivo tokom probe kraljičine rođendanske parade.
Povezane vesti
KADA JE KRALJICA ODRŽALA OVAJ GOVOR, MEGAN I HARI SU POČELI DA PAKUJU KOFERE: Vilijam je bio u šoku i čekao ludačku reakciju Harija!
KOLIKO god da je tračeva o odnosima unutar kraljevske porodice bilo krajem 2019, niko nije mislio da je situacija toliko ozbiljna da će princ Hari i Megan Markl napustiti svoje funkcije.
24. 12. 2025. u 13:13
OTKRIVENI DETALJI BIZARNOG PONAŠANJA SINA KRALJICE ELIZABETE: U krevetu nije imao granice, diplomatama tražio da ga okruže ženama
PRIČA se da osramoćeni princ poseduje mnogo više bizarnosti od toga šta je sve radio u krevetu.
29. 10. 2025. u 17:56 >> 17:56
Najnovije iz rubrike
SMRTNA KAZNA ZA BIVŠEG PREDSEDNIKA? Južnokorejsko tužilaštvo: Jeol optužen za zaveru za podsticanje nemira i potkovanje Ustava
TUŽILAŠTVO u Južnoj Koreji traži smrtnu kaznu za bivšeg predsednika Jun Suk Jeola zbog optužbi za podsticanje pobune, izveštava novinska agencija Jonhap.
13. 01. 2026. u 17:23
VELIKE PROMENE U KIJEVU: Ostavka šefa službe bezbednosti Ukrajine - Zelenski sproveo reforme u državnom vrhu (FOTO)
UKRAJINSKI parlament napravio je izmene u pojedinim sektorima, a najveća promena možda predstavlja ostavka šefa Službe bezbednosti Ukrajine (SBU) Vasila Maljuka.
13. 01. 2026. u 17:20
(MAPA) FRONT SE LOMI U ZAPOROŽJU Sprema se novi kotao za VSU: Rusija cilja komunikacije oko Orehova dok EU preuzima teret rata (VIDEO)
U ZAPOROŠKOJ oblasti intenzivira se borba za kontrolu komunikacija, pri čemu ruska vojska, nakon zauzimanja Belogorije, u sadejstvu grupacija „Dnjepar“ i „Zapad“ stvara uslove za operativno opkoljavanje Orehovskog okruga.
13. 01. 2026. u 17:11
OSOBA PALA KROZ POZOR, LEKARI JOJ SE BORE ZA ŽIVOT: Svemu navodno prethodio sukob
POLICIJA i Hitna pomoć intervenirale su na raskršću Supilove i Zagrebačke ulice u Varaždinu, gde se, prema prvim informacijama, dogodila teška nesreća.
13. 01. 2026. u 17:02
IPAK NEĆE DA ŠALJU TRUPE U UKRAJINU? London okleva: Naša vojska neće doći bez garancija bezbednosti
LONDON neće uputiti svoje trupe u Ukrajinu dok ne bude uveren u njihovu bezbednost, izjavio je načelnik Štaba odbrane britanskih Oružanih snaga, glavni maršal avijacije Ričard Najton, prenose RIA Novosti.
13. 01. 2026. u 16:51
Savo
31.05.2022. 08:11
Konj je spustio glavu jer je tužan zbog kraljičinih godina. Bakvi sedativi, budalaština. Konj oseti događaje.