RUSKI ADMIRAL SAOPŠTIO NAJNOVIJE VESTI IZ SIRIJE: Žestok napad džihadista u Latakiji, ima žrtava među Asadovim vojnicima
RUSKI kontraadmiral Oleg Žuravljov, zamenik šefa Ruskog centra za pomirenje u Siriji, saopštio je danas da je jedan pripadnik Sirijske Arapske Armije ubijen u napadu terorista Džabhat al-Nusre.
Foto: Profimedia/Ministarstvo odbrane Ruske Federacije
- U protekla 24 sata zabeleženo je pet minobacačkih napada u zoni deeskalacije Idliba sa položaja terorističke grupe Džabhat al-Nusra. U provinciji Alepo – dva napada, u provinciji Latakija – tri - saopštio je Žuravljov.
On je potom pojasnio da je sirijski vojnik ubijen u provinciji Latakija, kada su džihadisti iz naselja Barza-Tahtani gađali položaje sirijske armije u mestu Džub-ez-Zazur.
BONUS GALERIJA: Rusko vazduhoplovstvo
BONUS VIDEO: RUSI UNIŠTILI TRI UKRAJINSKA TENKA - Napad na brelazu Bravenkovo-Slavjansk
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)