RENO OBNOVIO PROIZVODNJU U MOSKVI: Pokrenuta fabrika za proizvodnju više modela automobila
RENO je u ponedeljak nastavio proizvodnju automobila u svojoj fabrici u Moskvi, preneo je Rojters pozivajući se na predstavnika proizvođača automobila.

Foto: Promo
Ranije je Reno najavio obustavu proizvodnje u svojoj fabrici u Moskvi od 28. februara do 5. marta zbog prekida u isporuci komponenti.
Reno je vlasnik proizvodnog pogona u Moskvi od 2005. godine. Ovo je fabrika punog ciklusa sa pogonima za zavarivanje, farbanje i montažu. Postrojenje ima inženjersko-tehnički centar i podzemni poligon.
U ovom postrojenju proizvode se Reno Duster, Reno Kaptur, Nisan Terano i Reno Arkana kupe-krosover.
BONUS VIDEO - OSLOBOĐENjE JE BLIZU: Žestoke borbe u Mariupolju, Rusi uništavaju nacističke jedinice
Preporučujemo

ŽESTOKE BORBE U MARIUPOLU: Tenkovi DNR čiste grad od nacista iz puka Azov (VIDEO)
21. 03. 2022. u 18:45

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)