ZASTRAŠUJUĆA PORUKA IZ SAD: Guramo Ukrajinu u pokolj
KANDIDAT za člana Kongresa iz države Vašington Džo Kent upozorava da bi podrška Ukrajini Bajdenove administracije mogla da dovede do direktnog sukoba između Rusije i SAD.

Foto: EPA
- Čini mi se da američkom narodu nismo baš objasnili šta hoćemo od njega - kaže Kent i objašnjava da bi američki političari trebalo da idu od okruga do okruga i objašnjavaju šta za njih značiti može američki podrška Ukrajini.
On kaže da su ratni bubnjevi veoma glasni i da bi trebalo insistirati na mirovnom sporazumu Rusije i Ukrajine.
- Mi Zelenskog guramo u nastavak sukoba - izjavio je Kent u emisiji na TV Foks njuz koju vodi Taker Karlson i objasnio da to vodi Ukrajince u "nastavak pokolja".

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (3)