"PUTIN NAS JE NA VREME UPOZORIO!" Nemački poslanik očitao lekciju Zapadu - Ukrajina korišćena kao pion na geoplitičkoj mapi
28. 02. 2022. u 21:25
ŠEF spoljnopolitičkog odbora poslaničke grupe Alternative za Nemačku u Bundestagu Petr Bistron smatra da će "nemačka vlada snositi odgovornost za rat u Ukrajini jer je osam godina davala lažna obećanja Ukrajini i namamila je u EU i NATO".
Povezane vesti

RAT U UKRAJINI: Rusi su u Aleksandropolju; Ruski specnaz razbio ukrajinske specijalce kod Popovke; Žestoke borbe kod Pokrovska (VIDEO/MAPA)
RAT u Ukrajini – 1.125. dan
24. 03. 2025. u 06:44 >> 02:09

RAT U UKRAJINI Prodor kod Velike Novosjolke, žestoke borbe kod Pokrovska; Zmajevi zubi zastali u grlu VSU, prodor kod Belgoroda (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.121. dan.
20. 03. 2025. u 07:13 >> 03:12

RAT U UKRAJINI: Rusi napreduju u južnom DNR; Uništen veliki sistem PVO; Žestoke borbe kod Limana; Iskander pogodio 200 vojnika (VIDEO/MAPA)
RAT u Ukrajini – 1.146. dan.
14. 04. 2025. u 07:24 >> 03:08

RAT U UKRAJINI: Raste broj žrtava u Sumiju; Pripadnici "Bars-Kursk" otkrili ukrajinski dron od 200 kg (VIDEO)
RAT u Ukrajini – 1.145. dan.
13. 04. 2025. u 07:08 >> 23:32

RAT U UKRAJINI Lavrov: Zapad stavljen "pod oružje" da bi produžio kijevski režim
RAT u Ukrajini – 1.131. dan.
30. 03. 2025. u 07:20 >> 00:32
Najnovije iz rubrike

SAD UPOZORAVAJU: Bez razgovora s Rusijom nema ni mira, ni uticaja
ODSUSTVO dijaloga sa nuklearnom silom je nedopustivo, a bez komunikacije sa njom nije moguće ubediti je ni u šta, izjavila je šefica pres-službe Stejt departmenta SAD, Tami Brjus, govoreći o Rusiji.
06. 05. 2025. u 19:59

PRONAĐENO BEŽIVOTNO TELO AMERIČKOG VOJNIKA: Ležalo na obali reke Čikito, nedaleko od vojne baze
BEŽIVOTNO telo američkog vojnika pronađeno je na obali reke Čikito u Hodurasu nekoliko kilometara od američke vazduhoplovne baze u toj zemlji, saopštile su danas lokalne vlasti.
06. 05. 2025. u 19:29

TRAMP SLAVI POBEDU: Huti se predali, SAD zaustavljaju bombardovanje
SJEDINjENE Američke Države će prestati sa napadima na Hute u Jemenu nakon što su izrazili spremnost da odustanu od vojnih akcija, rekao je američki predsednik Donald Tramp na sastanku sa kanadskim premijerom Markom Karnijem.
06. 05. 2025. u 18:45

uživoRAT U UKRAJINI: Fico može u Moskvu, Poljska odobrila let; Rusija i Ukrajina razmenile zarobljenike
RAT u Ukrajini- 1.168. dan.
06. 05. 2025. u 06:58 >> 18:20

EVROPA SE NAORUŽAVA I SPREMA ZA RAT SA RUSIJOM: Zaharova uputila dramatično upozorenje
EVROPSKA unija sprovodi remilitarizaciju i priprema se za rat sa Rusijom, kao nekada Treći rajh, izjavila je na brifingu zvanična predstavnica Ministarstva spoljnih poslova Rusije, Marija Zaharova.
06. 05. 2025. u 18:11
Doris
28.02.2022. 21:46
Rusija je imala odnos javnog duga prema BDP-u od 13,6 odsto u 2021. O tome bankrotirani Zapad može samo da sanja. Putin još uvek može da kupi mnogo lizalica u prodavnici. Ali samo kineski. Zapad više ne želi da posluje profitabilno sa Rusijom, Zapad poznaje samo glupe neefikasne sankcije. To bi, osim gasa, energenata i važnih sirovina, trebalo da isporučuje Rusija. Zapad ne zna kako će se plaćanje vršiti bez Svifta. Sve dok se ovo ne razjasni, možda više neće biti isporuka gasa iz Rusije. Stanovništvo Nemačke će trpeti i moraće da pretrpi nemerljivu štetu. Rusija jedva da ima dug, ali velike devizne rezerve i veoma velike zlatne rezerve, mnogo zlata. Ruska država, koja jedva da ima dugove, finansira se pre svega izvozom energenata i drugih sirovina, za šta dobija valute poput dolara i evra sa Zapada i SAD. Moskva nije zavisna od prodaje državnih obveznica u inostranstvu, ako je potrebno, mogla bi i bez. Rečeno je da Moskva ima devizne rezerve od nekoliko stotina milijardi dolara. To uključuje velika nalazišta zlata, od kojih neka potiču iz državnih prava na rudarenje u Sibiru. Čovek se druži sa tako izuzetno važnim zemljama i ne ugrožava ih.
Vedrana
01.03.2022. 07:00
Hranu, lijekove i ostale zivotne potrepstine, salju nam prijatelji kada smo u nevolji. Sve ostalo, kao sto je oruzje, nedozvoljene supstance i sve ono sto ugrozava ljudske zivote, nude nam nasi neprijatelji.
nik
01.03.2022. 07:04
Ima pravo covek. krivica rata je u najvecoj meri na strani zapada. da stavimo pistolj na celo rusiji bicemo sigurniji. Al nema veze taj pistolj drzi narod u ukrajni, a mi sedimo pozadi u konforu. Zapad je u vise navrata pogazio sva prava i pravila kada mu to odgovara. Zapad treba da zacepi usta i da se pogleda u ogledalo.
Nice
01.03.2022. 13:52
Najzad! Gospodin Bistron promišljeno i sa stavom!
5okt zločin bez kazne
01.03.2022. 20:15
On jeste nemac, sigurno nije saxonac, i A. Rajs je bio nemac