ŠESTONEDELJNU BEBU BORISA DŽONSONA POGODIO KOVID: Premijer otkazao obaveze, ćerka Romi se oporavlja
ŠESTONEDELjNU ćerku britanskog premijera Borisa Džonsona teško je pogodio kovid, objavio je Dejli mejl.
Foto: Tanjug/AP Photo
Iz kabineta premijera je prošle nedelje objavljeno da je član porodice bio pozitivan na virus. Nije bilo navedeno ko je u pitanju, ali se pretpostavljalo da je njegova ćerka Romi.
Izvor je za Dejli mejl rekao da je ona "prilično teško" patila od virusa kojim se zarazila kada je imala svega pet nedelja, ali da se sada "oporavlja".
Džonson se nije pojavljivao u javnosti nekoliko dana nakon prošlonedeljnog saopštenja, a ponovo se pojavio tek u utorak, kada je dao intervju za Skaj njuz o skandalu "Partigejt" u vezi sa žurkama organizovanim u Dauning stritu.
Romi Ajris Šarlot Džonson rođena je 9. decembra u Univerzitetskoj bolnici u Londonu i živi sa ocem Borisom, majkom Keri (33) i starijim bratom Vilfredom koji ima 20 meseci.
Prošlog četvrtka premijer je otkazao posetu Lankaširu, a Dauning strit je rekao samo da je „član porodice bio pozitivan na kovid“, ne navodeći ime.
Preporučujemo
BRITANCI SE SPREMAJU ZA ŽIVOT SA KORONOM: Od iduće nedelje bez maski i rada od kuće
19. 01. 2022. u 15:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)