PROMENE U IZRAELSKOJ VOJSCI: IDF uvodi isključivo ženski borbeni vod
03. 01. 2022. u 19:38
IZRAELSKE odbrambene snage (IDF) navodno stvaraju novu borbenu jedinicu samo za žene za religiozne žene vojnike koje žele da služe na liniji fronta, ali ne žele da budu u blizini sa muškarcima u istoj jedinici.
Povezane vesti

LJUDI BEŽE NA SVE STRANE, RAKETA POGAĐA BEZ GREŠKE: Zgrada sravnjena sa zemljom u deliću sekunde (FOTO/VIDEO)
IZRAELSKA vojska je gađala kulu Al-Muštaha u gradu Gaza ciljajući pripadnike Hamasa. Prethodno su stanari obavešteni da napuste višespratnicu.
05. 09. 2025. u 15:24
Najnovije iz rubrike

KRAJ RATA ZBOG ZLATA: Čad potpisao mirnovni sporazum sa poslednjom oružanom grupom
VLADA Čada potpisala je mirovni sporazum sa poslednjom oružanom grupom u severnom delu zemlje, čime je okončan višegodišnji sukob oko zlatnih nalazišta, saopštio je posrednik u pregovorima na društvenim mrežama.
25. 09. 2025. u 12:21

"SPREMAN SAM DA PODNESEM OSTAVKU NAKON RATA" Zelenski: Putin je dobio ono što je želeo
UKRAJINSKI predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da će biti spreman da podnese ostavku nakon završetka rata, ali da Ukrajina nastavlja da odgovara na ruske napade, objavio je Aksios.
25. 09. 2025. u 12:11

POLJSKA PONOVO OTVORILA GRANICU SA BELORUSIJOM: Terespol i Kukuriki ponovo rade, ali ne za sve
POSLE dve nedelje potpune blokade, Poljska je od danas, 25. septembra 2025, delimično otvorila svoju granicu sa Belorusijom.
25. 09. 2025. u 11:33

INDIJA UVELA POLICIJSKI ČAS NAKON NASILNIH PROTESTA: Najmanje četiri osobe ubijene u sukobima policije i demonstranata (VIDEO)
INDIJSKE snage bezbednosti uvele su policijski čas u gradu Leh, glavnom gradu himalajskog regiona Ladak, nakon što su najmanje četiri osobe ubijene u sukobima između policije i demonstranata koji su zahtevali državnost za ovu federalnu teritoriju.
25. 09. 2025. u 11:28

SARKOZI PROGLAŠEN KRIVIM: Tužioci traže zatvorsku kaznu
PARISKI sud danas je proglasio bivšeg francuskog predsednika (2007-2012) Nikolu Sarkozija krivim za saučesništvo u kriminalnoj organizaciji u slučaju libijskog finansiranja izborne kampanje 2007. godine, objavio je televizijski kanal BFM.
25. 09. 2025. u 11:10
Komentari (0)