AKO NEĆETE LAVROVA, SLUŠAĆETE ŠOJGUA: Francuski novinar o antiruskoj histeriji i "invaziji na Ukrajinu"
07. 12. 2021. u 11:01
OPASNOST od "invazije" Rusije na Ukrajinu je preuveličana, Moskva i Vašington imaju šanse da se dogovore o glavnim problemima, iako upravo Bela kuća provocira Kremlj na uzvratne akcije na granici, piše pariski "Figaro".
Povezane vesti

RUSIJA POBEĐUJE Američki mediji: Nema razloza za rat sa NATO, kalibri bi mogli da budu deo odmazde Kijevu
RUSIJA nema razloga da započne potpuni vojni sukob sa NATO-om, piše The National Interest.
06. 06. 2025. u 00:45

RAT U UKRAJINI: Paklena noć za Ukrajinu - Poleteli kalibri i strateška avijacija; Još 2 Abramsa zarobljena u Sumskoj oblasti (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.198. dan
05. 06. 2025. u 07:12 >> 00:31

RAT U UKRAJINI: Rusi napreduju kod Komara; Žestoke borbe kod Torecka, VSU šalje dronove i tenkove u odbranu, ali Rusi prodiru (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.197. dan.
04. 06. 2025. u 07:09 >> 02:38

RAT U UKRAJINI: Masakr VSU kod Tjotkina; Rusi napreduju ka Komaru; Žestoke borbe kod Kotljarovke; Kontranapad kod Kupjanska (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini - 1188. dan.
26. 05. 2025. u 06:58 >> 02:19

RAT U UKRAJINI: Ruska ofanziva u DNR, napredak kod Pokrovska i Bogatira, kotao kod Torecka; VSU se vratio u deo Torskog (MAPA/VIDEO)
RAT u Ukrajini-1.181. dan.
19. 05. 2025. u 07:14 >> 02:24
Najnovije iz rubrike

NEMAČKA JAČA VOJSKU: Obezbediće sredstva za dodatnih 10.000 vojnika
NEMAČKA vlada obezbediće sredstva za dodatnih 10.000 vojnika do kraja godine, što je povećanje od oko četiri odsto, objavio je danas Bild, pozivajući se na vladine izvore.
21. 06. 2025. u 23:45

MEDVEDEV O IRANSKOM NUKLEARNOM PROGRAMU: Nikakvi udari ovde neće pomoći
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je danas da Iran vidi svoj opstanak u sopstvenom nuklearnom programu i neće ga se odreći ni pod kakvim udarcima.
21. 06. 2025. u 23:20

IZRAELCI POČELI DA UDARAJU NA AVIJACIJU: Uništana tri iranska F-14 (VIDEO)
TRI iranska borbena aviona F-14 uništena su u večerašnjim izraelskim napadima, izjavio je portparol izraelske vojske Efraim Defrin.
21. 06. 2025. u 22:50

GAĐAĆEMO IZRAELSKI NUKLEARNI REAKTOR: Jeziva pretnja iz Irana
NEIMOENOVANI visoki iranski zvaničnik zapretio je u subotu da će Teheran gađati izraelski nuklearni reaktor Dimona na jugu zemlje ako rat eskalira.
21. 06. 2025. u 22:24

KAKAV ŠAMAR UKRAJINI IZ NATO-A: Zelenski samo na večeri dobrodošlice, ništa od sastanka na samitu
SAMIT NATO-a u Hagu biće održan bez sastanka Saveta Ukrajina-NATO, piše Politiko, pozivajući se na neimenovane izvore upoznate sa planovima samita.
21. 06. 2025. u 21:50
Lala
07.12.2021. 17:07
E moj Putine, i Staljin je imao pismene garancije od Hitlera...
Perki
08.12.2021. 09:06
Sta bi bilo ako bi se, kao u vreme jačanja pokreta nesvrstanih, (a koji je bio mirivni i oslobodilački pokret, dakle nesto drugo od dva vojna saveza, pa u sadašnje vreme izgleda poprilično marginalizovan), stvorio jedan potpuno nov vojno politički ili geo strateški savez. Mogao bi da bude prilika za dokazivanje u dobroj volji za sve drzave sa jedinstvenim ciljem odbrane svetskog mira i globalne zaštite stanovnistva od bolesti i siromaštva, a planete od uticaja kozmičkog otpada, udara asteroida, eko zagadjenja tj. od armagedona bilo koje vrste? Bio bi pravi savez za dostignuća covecanstva koja treba da budu upotrebljena za a ne protiv nekoga.