ROĐAKA KEJT MIDLTON KOJU KRIJU OD JAVNOSTI: Pozirala za Plejboj, gleda u karte i nastupa kao striptizeta (FOTO)
KATRINA Darling je provokativna plesačica burleske, ali ono što je britanskoj javnosti posebno bilo zanimljivo je činjenica da je rođaka Kejt Midlton.

Foto: EPA
Kada se Kejt tek udala za princa Vilijama, isplivavale su razne priče čime se sve Katrina bavi, a navodno je dobro plaćena kako ne bi promovisala njihovo krvno srodstvo.
Neimenovani izvor u jednom intervjuu kaže: „Katrina je trčala okolo i predstavljala se kao kraljevska rođaka kada je Kejt pokušavala da preživi svoje prve dane kao zvanična članica monarhije i to nije bilo lako.”
Nakon godina unovčavanja svoje kraljevske veze, plesačica burleske, koja sada ima 31 godinu, preselila se iz Sanderlenda u London nedaleko od Kejtinog doma u Kensingtonskoj palati.
- Kejt je obaveštena da Katrina sada živi u Londonu i da još uvek radi kao striptizeta i veoma je frustrirana zbog toga. Njena porodica čak i ne poznaje Katrinu i činjenica da ona još uvek trguje svojim kraljevskim vezama je tako razočaravajuća - dodao je izvor.
Ona takođe nudi usluge čitanja tarot karata u luksuznim londonskim hotelima.
Godine 2011. Katrina je otkrila da je u srodstvu sa Kejt, i nije prezala od uživanja u prilikama koje su joj se pružile zahvaljujući porodičnoj vezi.
Sledeće godine, tada 22-godišnjakinji je plaćen priličan iznos da se slika za časopis Plejboj.
Tada se oglasio i čuveni Hju Hefner koji je na svom Tviteru prokomentarisao senzacionalističke fotke u njegovom časopisu.
- Katrina Darling, druga rođaka britanske vojvotkinje Kejt Midlton, izaziva senzaciju u septembarskom broju Plejboja - napisao je on tada.
Uprkos slaboj kraljevskoj rodbinskoj vezi, plesačica burleske uživala je u pogodnostima i slavno izvodila svoje pokrete uz pesmu "God Save The Queen".
Katrina se i dalje bavi svojim poslom, a Kejt je uspela da ugasi sve veze sa njom i trudi se da je niko ne dovede u vezu sa skandaloznom rođakom.
(Wanted.Mondo)

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)