UPOZORENJE AMERIČKIH OBAVEŠTAJACA: Ruska invazija na Ukrajinu zavisi od „hladnoće“

21. 11. 2021. u 13:03
AMERIČKI obaveštajci upozorili su evropske saveznike na mogućnost ruskog „napada“ na Ukrajinu u zavisnosti od početka hladnog vremena, prenosi televizija „Si-Bi-Es njuz“.
Ukrajina ce biti drugi Avganistan, Libija ili Irak. Neka vam je Bog u pomoć. Gde osvajač dodje tu trava ne raste. Sta radi mala sala zlotvora, a narod misli da ce i oni imati neku korist. Amerika i Engleska boce zemlja proleterska!
Dokle će ta amerika da xamajava Evropu čiste laži samo da prodaje oružje. Kome je danas u interesu da napada Ukrajinu ako ona ne napada svoj narod i ne da mu prava kao ostalim gradjanima. Taj narod mora da se brani.
Čak i da Rusi reše da zauzmu Ukrajinu teško da bi ceo NATO mogao nešto tu da promeni .Neverujem da bi ušli u nuklearni rat sa Rusijom
Kakav ,konflikt , zaludjuju narod da bi ostali na vlast.
Ameri ne shvataju da i sami Ukrajinci žele da ih Rusi oslobode od fašizma! No; mene ipak najviše čude Poljaci, da i oni ne zatraže da ih Rusi oslobode od američke okupacije! Jer- ovo zadnje davno je trebalo da bude!
Svi ćemo se radovati ako braća Rusi konačno krenu da oslobode narod Ukrajine od fašizma!
Povezane vesti

HITAN SASTANAK SAVETA NATO: Ovo je bila tema
U SEDIŠTU NATO-a u Briselu danas je održan vanredni sastanak saveta NATO - Ukrajina, koji je sazvan na zahtev ukrajinske strane u vezi sa nedavnim masovnim ruskim granatiranjem civilnih meta u toj zemlji, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova Ukrajine.
01. 09. 2025. u 21:03

NORVEŠKA OSNOVALA DRUGU ARKTIČKU BRIGADU: Šalju je da nadgleda granicu sa Rusijom
NORVEŠKA je zvanično osnovala drugu brigadu u svom arktičkom regionu na granici sa Rusijom, čime se približila ispunjenju obećanja NATO-u da će utrostručiti broj brigada do 2032. godine.
21. 08. 2025. u 17:22

AMERIČKI MEDIJI: SAD su najavile stvaranje grupe za bezbednosne garancije za Ukrajinu
AMERIČKI državni sekretar Marko Rubio predvodiće grupu za razvoj bezbednosnih garancija za Ukrajinu, objavio je Aksios.
19. 08. 2025. u 18:45

AMERIČKI PUKOVNIK I BIVŠI SAVETNIK PENTAGONA: Ukrajina nije imala šanse protiv Rusije od samog početka; NATO već mrtav
SUKOB u Ukrajini mogao bi se brzo okončati uz manji otpor globalističkih lidera Zapada; Ukrajina od samog početka nije imala nikakve šanse za pobedu u sukobu s Rusijom; NATO je mrtav i više nije potreban, smatra bivši savetnik Pentagona, penzionisani pukovnik američke vojske Daglas Makgregor.
18. 08. 2025. u 22:11

ŠALJU TRUPE U UKRAJINU: „Koalicija voljnih“ spremna da pošalje snage
„KOALICIJA voljnih“ potvrdila je spremnost da rasporedi snage u Ukrajinu odmah nakon završetka borbi.
17. 08. 2025. u 21:22
Najnovije iz rubrike

PUTIN ČESTITAO SIJU PRAZNIK: Ovo je poruka ruskog predsednika kineskom lideru
RUSKO-kineski odnosi su trenutno na izuzetno visokom nivou, poručio je ruski predsednik Vladimir Putin u čestitki kineskom predsedniku Si Đinpingu povodom 76. godišnjice osnivanja Narodne Republike Kine.
01. 10. 2025. u 09:20

DRONOVI SE PRIBLIŽILI AERODROMU: Nova uzbuna u zemlji NATO - policija na licu mesta
POLICIJA je sinoć primila prijave o dronovima koji su se približili aerodromu Bronojsund u Norveškoj toliko da su mogli da ih uoče kontrolori leta, objavio je lokalni list "Brenejsunds avis".
01. 10. 2025. u 09:06

NABAVITE KEŠ ZA BAR 72 SATA! Alarmantni savet Evropske centralne banke građanima EU
Evropljani, nosite keš sa sobom!
01. 10. 2025. u 08:40

TOTALNI HAOS: Pucnjava i eksplozija u Minhenu - na licu mesta policija i stručnjaci za deaktivaciju bombi
JEDNA osoba je poginula, a druga je povređena jutros u Minhenu nakon što je odjeknulo više eksplozija, a čuli su se i hici, piše nemački list "Bild".
01. 10. 2025. u 08:31

OBJAVLJEN SNIMAK ESKPLOZIJE Kijev tvrdi: "Ubijen visoki oficir ruske Nacionalne garde" - likvidacija duboko na teritoriji Rusije (VIDEO)
UKRAJINSKA vojna obaveštajna služba (HUR) saopštila je danas da su visoki oficir ruske Nacionalne garde i još dvojica pripadnika te službe ubijeni 27. septembra u operaciji ukrajinskih operativaca u Severnom Kavkazu.
01. 10. 2025. u 08:29
Komentari (7)