LAVROV PRESEKAO: Moskva donela konačnu odluku o talibanima
RUSIJA ne razmatra mogućnost zvaničnog priznavanja talibanske vlade u Avganistanu, rekao je danas ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov.

Foto: AP Photo/Sergei Chuzavkov/Jutjub/Rumoaohepta7
Lavrov je novinarima nakon sastanka sa učesnicima 18. godišnjeg okupljanja kluba Valdaj rekao da se o zvaničnom priznanju talbana ne raspravlja i da je to javno objavljeno, piše Tass.
On je napomenuo da poput drugih zemalja koje imaju uticaj u regionu i Rusija održava kontakte sa talibanima i nada se da će oni održati svoja obećanja.
BONUS VIDEO: ANGELI MERKEL ZAZVONIO TELEFON NA SASTANKU SA PUTINOM: Njegova reakcija će vas oduševiti
Preporučujemo

FBI UPAO U KUĆU OLEGA DERIPASKE: Specijalni agenti preplavili imanje ruskog milijardera
19. 10. 2021. u 18:48

ŠEF PENTAGONA STIGAO U UKRAJINU: Glavni zadatak - obuzdavanje "ruske agresije" (VIDEO)
19. 10. 2021. u 15:31

SERTIFIKUJTE "SEVERNI TOK 2" PRE ISTEKA ROKA: Rusija poslala jasnu porku Nemačkoj
19. 10. 2021. u 17:15

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)